AKCE U NÁS

soukromé oslavy i akce pro firmy

Plánujete oslavu, firemní večírek nebo akci s přáteli?

Součástí restaurace Jamajka je moderně vybavený salonek s kapacitou 40 osob, který rádi poskytneme pro vaše soukromé či firemní akce. Můžete se na nás s důvěrou obrátit, ať již půjde o oslavy narozenin, rodinná výročí, společenské akce, setkání spolužáků, smuteční hostiny nebo třeba o váš firemní vánoční večírek. Pro vaše akce můžete v letních měsících rovněž nabídnout naši venkovní zahrádku s kapacitou 60 osob, na níž pro vás rádi zajistíme grilování. Na fotografie z Jamajky se můžete podívat třeba zde.

Vaši akci zajistíme do posledního detailu

Samozřejmostí našich služeb je kompletní zajištění akce, od výzdoby až gastronomické služby. Vše záleží pouze na dohodě o tom, jaká je vaše představa, ať už se bude týkat preferované skladby občerstvení či plánovaného finančního rozsahu. Snažíme se vždy vyjít vstříc vašim přáním a vyhovět všem požadavkům, i pokud by měly být nad rámec naší standardní nabídky.

Pro akce s vyšším počtem osob jsme schopni prostory restaurace Jamajka propojit se sálem malhostovické sokolovny, s kapacitou až 300 osob – zvažujete-li akci v tomto rozsahu, neváhejte se na nás obrátit s dotazem. K dispozici je rovně venkovní dětské hřiště a zajistit dokážeme i pronájem přiléhajících sportovišť v Malhostovicích.