NAŠE PIVO

špičkově ošetřená plzeň jen za 37 Kč

Držíme hrdou tradici čepované Plzně v Malhostovicích

Při volbě pivovaru jsme se jednoznačně spolehli na Plzeňský Prazdroj, zaručující dlouhodobě výborný produkt se stálou kvalitou. Na čepu u nás najdete dva druhy piv – Plzeň 12st. a Gambrinus 10st.

Spolupráce s plzeňským pivovarem a podpory značky z jeho strany si nesmírně ceníme – v Malhostovicích najdete čepovanou Plzeň s malou pauzou už od 90. let. Věrnost oplácíme značce kvalitou našeho servisu a nikdy nekončící péčí o pivo i zákazníka.
Naším cílem je být těmi nejlepšími a to se nám v rámci konkurence v regionu úspěšně daří.

Kvalita piva je u nás v rukou zkušených profesionálů

Za výčepem najdete členy našeho týmu, pro které je péče o Plzeň posláním, spojeným s nikdy nekončícím vzděláváním v oboru.
A koho můžete potkat?
Alču – dvojnásobnou účastnici Pilsner Urquell Master Bartender – 2x výborné 4. místo
Vojtu – dvojnásobného účastníka soutěže výčepních Brněnská hladinka s umístěním v TOP 20
Simču – účastnici Brněnské hladinky s umístěním v TOP 20
Hanku – účastnici Brněnské hladinky s umístěním v TOP 20
Vojta, Simča a Hanka absolvovali kurzy u vítěze soutěže Master Bartender Richarda Máši, Víti Škouly, Míry Poizla a dalších osobností spojených s „brněnskou Plzní“.

Uhodnete, kdo je pro nás tím nejdůležitějším zákazníkem?

Možná vás to lehce překvapí, ale tím nejdůležitějším zákazníkem jsou pro nás v dlouhodobém horizontu dámy ve věku od 24 do 33 let. Proč? Je to jednoduché – pokud naše pivo chutná této skupině hostů, chutná už úplně všem.

Z tohoto důvodu dbáme na kvalitu Plzně maximálním možným způsobem. Každý den se vedení piva proplachuje čistou studenou vodou, proplachuje se i po vyčepování posledního piva ze sudu a na noc se opět plní studenou vodou. Jedenkrát týdně provádíme sanitaci potrubí naším vlastním sanitačním technikem.